У Першотравенську продовжується міська спартакіада

18 вересня в ДЮСШ «Шахтар» баскетболісти міста продовжили спартакіаду «Спортивний Першотравенськ», яка проходить в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX та за сприяння міської влади.

Повідомляє сайт ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Учасників змагань привітали Тетяна Макаренкова, заступник міського голови-начальник міськфінуправління, Ольга Кондратюк, адміністратор проекту та Валерій Подоприхін, голова громадської організації “Оранжевий м’яч”. Зокрема, Тетяна Юріївна зазначила:

– Проведення спартакіади у нашому місті стало можливим, перш за все, завдяки тому, що Оксана Рудольфівна Вінницька виступила ініціатором участі нашого міста Першотравенська у міжнародному проекті. І ми увійшли в число міст-переможців цього грантового проекту. Тож країна Нідерланди спрямувала нашій громаді 25 тис. євро на проведення масових заходів, на придбання матеріальних цінностей довготривалого користування, а також на проведення тренінгів та семінарів з навчання взаємовідносин між групами людей, написання проектів тощо. Та головним нашим надбанням є набутий досвід взаємодії між великою кількістю людей, їх згуртування навколо ідеї заради спільної справи. Велика вдячність громадській організації «Оранжевий м`яч» за ініціативу та готовність для взаємодії. Сподіваємось, що в 2027 році ми зберемось та будемо відзначати десяту ювілейну річницю нашої спартакіади, яку ми разом започаткували цьогоріч!, – висловила надію заступник міського голови.

У перший день змагань між собою зіграли команди шкіл №5 та №1; №2 та №4. Їх активно підтримували своїми виступами дівчата, що займаються чирлідингом (спортивні танці) – група “П’ятий елемент” (ЗОШ№5). Завершаться змагання з волейболу 22 вересня фінальною грою між найсильнішою шкільною командою та командою ДЮСК «Оранжевий м`яч». Тоді ж відбудеться і вручення кубків та медалей кращим спортсменам-баскетболістам.

Підтримуйте наших спортсменів та долучайтесь до улюбленого виду спорту, якщо ще цього не зробили. Адже у місті є умови та спортивні організації для того, щоб вести активний спосіб життя та поширювати спортивний рух у Першотраевнську.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району